Działanie agencji pracy tymczasowej

          

Od lat specjalizujemy się w pomaganiu firmom w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych. Jest to spore ułatwienie dla firm, które nie muszą zajmować się przeprowadzaniem żmudnych procesów rekrutacyjnych. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze doradców personalnych, Państwa firma zyska nowego wymiaru, a my sprawdzimy i naprawimy to, co nie jest doskonałe.

 

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim należy podkreślić, że do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie. Jest to dla nas poważny biznes, dlatego wiemy, że nie możemy nikogo zawieść, zwłaszcza samych siebie. Jesteśmy jedną z firm w kraju, która świadczy profesjonalne usługi doradcze. Doradztwo personalne to jedna z głównych gałęzi naszych usług, które oferujemy i z których korzysta coraz więcej przedsiębiorstw i osób prywatnych.

 

Największe korzyści z takiej współpracy odnoszą pracodawcy, bowiem główną zaletą takiego rozwiązania jest ogromna oszczędność czasu. Widać to między innymi podczas rekrutacji nowych pracowników i budowy zwartego zespołu, który ma wyznaczone cele i skutecznie do nich dąży.

 

Nieustannie podnosimy poprzeczkę i kompetencje, dlatego chcemy się rozwijać i docierać do nowych odbiorców. Pragniemy w przyszłości nawiązać ścisłą współpracę z firmami działającymi w branży magazynowej i produkcyjnej, zarówno na krajowym rynku, jak i zagranicznym.

 

Dlaczego warto współpracować z agencją pracy tymczasowej?

Działając jako agencja pracy tymczasowej mamy nieodpartą siłę aktywizującą wielu pracowników. Przyjmujemy osoby, które w normalnym trybie rekrutacyjnym, mogłyby nie otrzymać pracy, np. ze względu na swoje zdolności interpersonalne czy ze względu na kwalifikacje. Wiele firm, które niegdyś sceptycznie podchodziły do zatrudniania pracowników ze wschodu, teraz decydują się na ich zatrudnienie za pomocą pośrednika.

 

Z pomocy agencji pracy tymczasowej działają nie tylko wielkie firmy i korporacje. Pomagamy również małym firmom w czynnościach, związanych z kompletowaniem dokumentów dla nowych pracowników, spisywaniu umów czy prowadzeniu rachunków. Nie dziwi zatem obecność przedstawicieli agencji pracy tymczasowej w firmach rolniczych czy fabrykach.

 

Pomagamy także w nawiązywaniu kontaktów z pracownikami zagranicznymi, który cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem, ze względu na swoją pracowitość czy umiejętności i wiedzę. Innowacyjne podejście, jakim jest zapewnienie pracy tymczasowej, pozwala zmniejszyć koszty stałe przedsiębiorstwa i zmniejszyć rotację wśród kadry.

 

0
Feed

Zostaw komentarz