Pracownik ze wschodu

          

Rekrutacja pracowników ze wschodu na rynek w Polsce.


Pracownik ze wschodu

W tym ciągle zmieniającym się krajobrazie biznesowym jesteśmy elastyczni w naszym podejściu do rekrutacji, aby jak najlepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom zmieniającego się personelu. Zapewniamy naszym klientom lokalną i specjalistyczną obsługę wspieraną przez kilkunastu konsultantów.

 

Działamy w Polsce od wielu lat, a nasz dostęp do wyłącznych danych rynkowych napędza zarówno nasze własne, jak i naszych klientów strategie rekrutacyjne w celu zapewnienia najbardziej efektywnych procesów. W połączeniu z tym, wykorzystujemy naszą ugruntowaną pozycję na rynku, aby umożliwić dostęp do obszernych pakietów reklamowych online z silnym naciskiem na różnorodność i integrację. Dążymy do zbudowania silnego i trwałego partnerstwa z naszymi klientami, aby pomóc im osiągnąć sukces w ich biznesie i wspierać profesjonalistów w osiąganiu ich pełnego potencjału.

 

Rozwijamy przyjazne relacje z wieloma cenionymi klientami, rozumiejąc ich unikalne wymagania biznesowe i wskazując idealne dopasowanie do ich kultury organizacyjnej. Naszą pasją jest również pomaganie naszym kandydatom w realizacji ich potencjału zawodowego.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Bez względu na to, jakie są twoje wymagania, mamy usługę, która ci odpowiada. Dostarczamy usługi w ostatniej chwili w sytuacjach kryzysowych związanych z zatrudnianiem pracowników, ale także wyróżniamy się w tworzeniu rozwiązań oszczędzających koszty w całej firmie, pomagając niektórym z najbardziej znanych brytyjskich firm w zarządzaniu swoimi pracownikami i procesami.

 

Przyjdź do nas po fachowe wsparcie:

  • Tymczasowe i stałe zapotrzebowanie
  • Ocena umiejętności
  • Planowanie siły roboczej i szkolenia
  • Zagadnienia kadrowe, w tym trendy i korzyści,
  • Zaangażowanie pracowników i prawo pracy

 

0
Feed

Zostaw komentarz