Pomoc w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy i Białorusi

Pracownik z Ukrainy i Białorusi

Nasza agencja pracy tymczasowej powstała, by wspierać Państwa firmę w codziennie podejmowanych działaniach. Z tego względu świadczymy pomoc pracodawcom w zatrudnianiu osób z Ukrainy i Białorusi. Do naszych zadań należy poszukiwanie odpowiednich kandydatów zza naszej wschodniej granicy dla przedsiębiorstw oraz ich znajdowanie czy rekrutowanie. W naszych kompetencjach mieści się również zatrudnianie takich osób.

 

Nasze rozwiązanie pozwala firmom w pełni skupić się na wykonywaniu czynności w innych obszarach prowadzonej przez siebie działalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas i ile trzeba go poświęcić, aby znaleźć odpowiednich i wykwalifikowanych kandydatów na dane stanowiska. Z tego względu przychodzimy z pomocą i przeprowadzimy dla Państwa cały proces rekrutacyjny, by Państwo jako przedsiębiorcy mogli bez zmartwień zająć się aktualnymi potrzebami. Jednak to nie tylko czas, ale również poświęcone pieniądze sprawiają, że wynajęcie naszej agencji jest niezwykle wartościowym rozwiązaniem, które pozwala na “zejście z kosztów”.

Poznaj nasze atuty:

Elastyczność.

Dostosowujemy się do stale zmieniającego się rynku pracy oraz do oczekiwań naszych Klientów.

Partnerstwo.

Zawsze staramy się jak najlepiej poznać naszych Klientów, ich misję, potrzeby i cele biznesowe.

Indywidualne podejście.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się poznać misję, potrzeby oraz cele biznesowe firmy, tak aby wybrać dla Państwa jak najlepszych pracowników.

Oszczędność.

Współpracując z naszą agencją, zaoszczędzą Państwo zarówno czas, jak i wydatki związane z kosztami zatrudnienia.

Nasze działanie w czterech krokach

1. Otrzymanie aplikacji od przedsiębiorstwa

Po otrzymaniu wypełnionego formularza lub po konsultacji telefonicznej, analizujemy kto i na jakie stanowisko jest potrzebny, jakie powinien mieć cechy oraz kompetencje.

2. Przedstawienie oferty i podpisanie umowy

Następnie przedstawiamy ofertę odpowiadającą na oczekiwania danej firmy lub przedsiębiorstwa - podczas spotkania lub zdalnie. Po ostatecznym uzgodnieniu warunków, następuje podpisanie umowy rekrutacyjnej.

3. Poszukiwanie kandydatów

Kolejnym krokiem jest wyznaczenie opiekuna klienta, który na co dzień będzie się z Państwem kontaktował. Zaraz po tym rozpoczyna się proces rekrutacji odpowiednich pracowników. Czas realizacji zlecenia wynosi od 7 do 10 dni. Istnieje również konieczność doliczenia 14 dodatkowych dni wynikających z realizacji obowiązku kwarantanny pracownika.

4. Finalizacja transakcji

Po ostatecznym uzgodnieniu warunków i zakresu współpracy, a także po sprawdzeniu kwalifikacji pracownika wystawiamy fakturę za realizację usługi..