Praca tymczasowa 

Praca tymczasowa

Szukacie Państwo zatrudnienia w ugruntowanej na rynku firmie, ale trudno jest Wam przejść przez proces rekrutacyjny? Nasza agencja pomoże na każdym jego etapie i będzie udzielała jakże potrzebnego wsparcia. U nas znajdziecie Państwo oferty pracy tymczasowej dla pracowników z Polski, Ukrainy, Białorusi, Filipin, Gruzji, Kazachstanu czy Mołdawii. Zdajemy sobie sprawę z wszelkich trudności występujących na rodzimym rynku zatrudnienia, dlatego otwieramy się na współpracę w szeroko rozumianym charakterze. Specjalizujemy się głównie w wyszukiwaniu pracy tymczasowej oraz dorywczej dla osób chcących nająć się na stanowiska w wielu różnych branżach: począwszy od produkcji przez logistykę, kadry, płace, kończąc na świadczeniu usług w obszarze IT. W zależności od uzyskanego stopnia kwalifikacji oraz posiadanych umiejętności, znajdziemy ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom oraz zainteresowaniu.

 

Praca tymczasowa oraz dorywcza w Polsce

Dbamy o to, aby jak najlepiej dopasować kandydatów do misji i celów danej firmy, dlatego zgłaszając się do nas, poza odpowiednim i atrakcyjnym wynagrodzeniem, mają Państwo także realny wpływ na sprawne działanie danego przedsiębiorstwa. To sprawia, że charakter wykonywanych obowiązków znacznie podnosi ich rangę, a także powoduje znaczne docenienie i podniesienie wartości świadczonych usług. Oferowane przez nas zatrudnienie tymczasowe i dorywcze niesie za sobą szereg korzyści m.in. opiekę medyczną czy ubezpieczenie. Ponadto, przez cały czas wspieramy osoby z Polski i zagranicy w procesie adaptacyjnym i kontaktujemy się z nimi telefonicznie lub za pomocą popularnych komunikatorów.

Czego możesz oczekiwać?

Dobra pensja

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od Państwa stażu pracy, kwalifikacji i umiejętności.

Zatrudnienie

Oferujemy oficjalne zatrudnienie oraz idące za tym korzyści - opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.

Renomowani pracodawcy

Aplikacja do nas to szans na pracę w prestiżowych firmach, z ugruntowaną pozycją na rynku.

Wsparcie

Oferujemy całodobowe wsparcie przez naszą agencję, zarówno telefoniczne, jak i za pomocą popularnych komunikatorów, na przykład WhatsApp czy Viber.