O nas

Od wielu lat

pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników tymczasowych dla międzynarodowych korporacji oraz polskich przedsiębiorstw, zarówno tych małych, średnich, jak i dużych. Oferujemy specjalne programy zastępcze, które sprawdzą się w nawet awaryjnych i nagłych sytuacjach, a także stałe wsparcie przy realizacji określonych działań firmy. Naszą mocną stroną jest także doradztwo personalne - dogłębna analiza pozwoli sprawdzić nam, czego potrzebuje Państwa firma, a nasze kompetencje HR pozwolą wybrać odpowiednich pracowników.

Misja

Naszą misją jest wsparcie firm działających zarówno na rynku polskim, jak za granicą poprzez zrekrutowanie i zatrudnianie pracowników tymczasowych. Wierzymy, że przejęcie obowiązków pracodawcy nie tylko pozwoli na oszczędność pieniędzy, czasu, ale i realne wpłynie na rozwój i działanie przedsiębiorstwa.

Odwaga

Nie boimy się wyzwań. Tylko one mogą sprawić, że poszukujemy nowych rozwiązań, a rozwój jest tym, co dodaje skrzydeł.

Partnerstwo i relacje

Wierzymy, że tylko szczerość i otwarta komunikacja mogą być podstawą udanej i długiej współpracy. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zaangażowanie

Uważamy, że bez pasji i bez zaangażowania, które ją rodzi, nie można dobrze wykonywać swojej pracy. Dlatego zawsze w to, co robimy wkładamy całe nasze serce.

Obszar naszej działalności

Specjalizujemy się przede wszystkim w rekrutacji pracowników fizycznych (o różnym stopniu kwalifikacji) z różnych branż. Znajdziemy dla Państwa fachowców, którzy będą wsparciem działu produkcji, logistyki, a nawet obszaru IT. Idealnych kandydatów dobiera dla Państwa nasz międzynarodowy, wykwalifikowany zespół rekruterów, który poza Polską działa także na Ukrainie, w Gruzji, Mołdawii czy na Filipinach. Dodatkowo na stałe współpracujemy z 30 agencjami pracy poza granicami Polski. Wysokie kompetencje naszych specjalistów pozwolą na wybór najlepszych kandydatów na stanowisko w Państwa firmie w określonym czasie. Wierzymy, że partnerstwo zaprowadzi nas do wspólnego sukcesu, dlatego zawsze dobrze poznajemy strategię firmy, jej cele oraz działający w niej zespół.